VANGUARD on Saksamaa meditsiiniseadmete taaskasutuse turuliider ning Euroopa suurim resteriliseerimislahenduste pakkuja haiglatele.

VANGUARD on välja töötanud uued meetodid meditsiiniseadmete resteriliseerimiseks, mis võimaldaks taaskasutada kõrge kvaliteediga ja kompleksseid meditsiiniseadmeid, tagades resteriliseeritud meditsiiniseadmete laitmatu hügieeni ning seadusega ettenähtud standarditele vastavuse.

Vanguard eelised

Ekspertiis

Vanguardil on üle 15 aasta kogemust meditsiiniseadmete resteriliseerimise valdkonnas. Vanguard kehtestab pidevalt uusi standardeid läbi jätkuva teadus- ja arendustegevuse.

Ohutu

Vanguard garanteerib, et nende resteriliseeritud meditsiiniseadmed on samaväärsed uue tootega. Selle garanteerimiseks viivad nad meditsiiniseadmete resteriliseerimise käigus läbi pidevad funktsioneerimis- ja hügieenitestid.

Säästlik

Resursside ja ekspertiisi puudumise tõttu ei tohi haiglad ise resteriliseerida kompleksseid ja kuumusele tundlikke meditsiiniseadmeid. Haiglatel on kohustus sellised seadmed pärast iga kasutuskorda ära visata. Kuid Vanguardi loodud RECONIC teenusega on võimalik haiglatel taaskasutada selliseid seadmeid, tagades märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Vanguard garanteerib resteriliseeritud meditsiiniseadmete täieliku funktsionaalsuse.

Tootekataloog

Vanguard resteriliseerib üle 3700 toote 11 erinevas meditsiinivaldkonnas alates kardioloogiast kuni kirurgiani välja.

Vaata kataloogi siit:

Elektrofüsioloogia

Kirurgia

Artroskoopia

Oftalmoloogia

Uroloogia

Kardioloogia / Radioloogia / Angioloogia

Anesteesia / Intensiivravi

Sisemeditsiin / Endoskoopia

logo_vanguard