Kõik täishinnaga tooted -10% koodiga MD10.

Audibaby kõrvatilgad beebidele

Audibaby kõrvatilgad beebidele

7.00

Audibaby kõrvatilgad beebidele alates 0 elukuust- 100% looduslik lahendus beebi kõrvade puhastamiseks ohutult ning efektiivselt.

Suurus: 10×1 ml

Audibaby beebidele sisaldab 100% looduslikku, mikrobioloogiliselt testitud mereveega lahendust, mis pehmendab ning lahustab kõrvavaiku, mille tulemusena tuleb kõrvavaik paremini kõrvast välja. Audibaby on mõeldud regulaarseks kasutamiseks, et ennetada kõrvavaigu kogunemist.

Ajutiselt otsas

14 päeva tagastusõigus internetist ostmisel

Ajutiselt otsas

Väljasaatmine 48h jooksul

, , ,

, , , , ,

Kirjeldus

AUDIBABY kõrvatilgad beebidele alates 0 elukuust- 100% looduslik lahendus beebi kõrvade puhastamiseks ohutult ning efektiivselt.

Suurus: 10×1 ml.

AUDIBABY beebidele sisaldab 100% looduslikku, mikrobioloogiliselt testitud mereveega lahendust, mis pehmendab ning lahustab kõrvavaiku, mille tulemusena tuleb kõrvavaik paremini kõrvast välja. AUDIBABY kõrvatilgad on mõeldud regulaarseks kasutamiseks, et ennetada kõrvavaigu kogunemist.

AUDIBABY kõrvatilgad beebidele:
 • 100% looduslik.
 • 100% puhas merevesi- ei ole lahjendatud merevesi, soolalahus ega isotooniline merevesi.
 • Disainitud spetsiaalselt beebide kõrvade puhastamiseks.
 • Alates 0 elukuust!
 • Merevesi on puhastatud läbi filtrite ja mikrobioloogiliselt testitud.
 • Mereveel on palju kasulikke raviomadusi.
 • Töötab läbi oma füüsikaliste omaduste: ioonkontsentratsiooni ning pH taseme, mis stimuleerivad tegevust õrnalt ja põhjalikult, ilma keemiat kasutamata.
 • Vastavalt meditsiinilistele uuringutele ei põhjusta allergiat ega tundlikkust.
 • Patenteeritud toode.
 • Jätkub kuni 10 nädalaks.
Mille jaoks on mõeldud AUDIBABY beebidele?

AUDIBABY kõrvatilgad on mõeldud kõige pisematele, et puhastada nende kõrvad üleliigsest kõrvavaigust, tolmust ja muust mustusest. AUDIBABY kõrvatilgad on 1 ml, ühekordseks kasutamiseks mõeldud tuubides. See on spetsiaalselt mõeldud imikute tundlike kõrvate puhastamiseks. AUDIBABY pakub ohutut, allergiavaba ja efektiivset lahendust kõrvade puhastamiseks, mis on oluline heaks kuulmiseks ning aitab arstidel paremini kontrollida imikute kõrvu.

AUDIBABY on mõeldud kasutamiseks 0-3. eluaastani. AUDIBABY kõrvatilkasid tuleb panna 1 tuub mõlemasse kõrva 1 kord nädalas.

Beebide ja imikute kõrvade regulaarne puhastamine on oluline, et:
 • garanteerida hea kuulmine;
 • hõlbustada arstidel kõrvade kontrollimist;
 • vältida kõrvatikkude kasutamist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Audibaby kõrvatilgad beebidele”

Audispray KKK

Miks mul on vaja kõrvasid puhastada?

Kõrvakanal on kaetud õrna ja tundliku nahaga.

Nahk eritab õlist ainet, mida nimetatakse kõrvavaiguks. Üleliigset kõrvavaiku tuleks regulaarselt eemaldada parema kuulmise tagamiseks.

Mis on kõrvavaik?

Kõrvavaik on vaigu- ja rasunäärmete eritis, mis sisaldab kolesterooli, rasvhappeid ja surnud naharakke. Kui see eritis kuivab ja oksüdeerub, siis ta võib hakata kogunema ja ummistama kuulmekäiku.

Mida ma saaksin selleks teha, et tagada hea kuulmine?

Selleks on vaja kasutada lahendust, mis aitaks lahustada kõrvavaiku, mille tulemusena tuleb kõrvavaik loomulikul viisil kõrvast välja.

Mis on Audispray omadused?

Audispray on 100% mereveel baseeruv toode, mis on rikas meresoolade ja mineraalide poolest. Audispray on hüpertooniline lahus, mille füüsikalised omadused toimivad efektiivselt liigse kõrvavaigu eemaldamisel.

Miks on kõrvatikkude kasutamine ohtlik?

Kõrvatikkude kasutamist on kritiseeritud arstide poolt, kuna neid peetakse ohtlikuks ja ebaefektiivseks. Kõrvatikud võivad lükata kõrvavaigu sügavamale kõrvakanalisse kuulmekile suunas. Kõrvatikud võivad olla ka lõhkenud (perforeeritud) kuulmekile tekkimise põhjuseks.

Kuidas kasutada Audispray kõrvaspreid?

Üldiselt võib pihustada Audispray kõrvaspreid 1 kord mõlemasse kõrva 2-3 korda nädalas. Ühe pumbavajutusega pihustub kõrva kindel kogus annust. Pärast tuleks kõrva masseerida mõni sekund ning seejärel kallutada pead ühele poole, et üleliigne vedelik valguks välja ning kuivatada oma kõrv.

Kui Te lähete arsti juurde eemaldama üleliigset kõrvavaiku, siis soovitame enne kohtumist pihustada Audispray kõrvaspreid paar korda kõrva, kuna see aitab arstil eemaldada paremini kõrvavaiku.

Kas Audispray kõrvaspreid võivad kasutada ka kuuldeaparaadi kasutajad?

Audispray kõrvasprei on just eriti soovitatav nendele, kes kasutavad kuuldeaparaati.

Kuulmisseadet kasutavatel inimestel on soovitatav Audisprayd kasutada iga õhtu kui eemaldatakse kuulmisseade kõrvast vältimaks üleliigse kõrvavaigu kogunemist, mis võib kahjustada seadme töökindlust.

Mis on Audispray kasutamisega seonduvad riskid?

Audispray on väga hästi talutav. Audispray on loonud igale vanusegrupile kindla toote.

Audisprayd ei tohi kasutada ilma arsti nõusolekuta, kui Teil on kõrvavalu, tundlikud kõrvad, kõrvapõletik või lõhkenud (perforeeritud) kuulmekile. Audisprayd ei peaks kasutama need, kellel on olnud või on probleeme pearööritusega või patsiendid, kellel on teatud meditsiiniline või kirurgiline ajalugu kõrva või kõrvakilega.

Kui Teie kõrvad on ummistunud kõrvavaiguga, ilma et Te ise oleksite sellega kursis, siis võib Audispray kasutamine põhjustada paistetust ja ebamugavust. Kahtluse korral konsulteerida arstiga.

Mis erinevus on Audispray ja teiste toodete vahel?

Audispray soolasus on ideaalselt sobitatud kõrvas oleva keskkonnaga. Teised tooted sisaldavad sageli keemilisi lahusteid või seepi, mida ei saa kasutada regulaarselt.

Õlitilgad ja õli baasil olevad tooted:

Õlitilgad või õli baasil olevad tooted on tavaliselt soovitatud arstide poolt, et kergemini eemaldada kõrvavaiku. Mõnikord kasutavad patsiendid neid ka ise kõrvahügieeni tagamiseks. Kodus õlitilkade abil kõrvavaigu eemaldamisel tuleb olla tähelepanelik, kuna:

 • Pärast õlitilkate/õlil baseeruvate lahenduste kasutamist tuleb kuulmekanal korralikult ära loputada; see protsess ei ole täielikult riskivaba ning peaks olema sooritatud eeskätt kogenud spetsialisti poolt.
 • Need võivad sisaldada keemilise lahendusega aktiivseid toimeaineid, mis võivad kahjustada kuulmekanali õrna nahka.

Kraanivesi või isotooniline lahus:

Kraanivesi või isotooniline lahus on suhteliselt ohutu ning see aitab eemaldada teatud koguses üleliigset kõrvavaiku, kuid sellel puuduvad piisavad omadused, et kindlustada efektiivne ja regulaarne kuulmekanali hügieen. Samuti võib kraanivesi või isotooniline lahus põhjustada mikroobide ja seente paljunemist kõrvakanalis.

Kui kauaks jätkub ühest pudelist?

Regulaarsel kasutamisel järkub Audispray kõrvaspreid umbes 6 kuuks.

Tarne

 • Tasuta transport Eestis tellimustele alates 35€!
 • Kui esitada tellimus tööpäeviti (E-R) enne kella 14.00, paneme paki samal päeval teele.*

*Kehtib ainult Eesti sisestele tellimustele!

 

 

KIIRE TARNE

Soorita tellimus tööpäeviti enne kella 15:00 ning paneme kauba samal päeval teele.

TRANSPORT

Transport alates 1,5€. TASUTA transport pakiautomaatidesse alates 40€.

TAGASTAMINE & ÜMBERVAHETUS

Lisainfo kauba tagastamise või ümbervahetamise kohta leiad siit.

VAJAD ABI?

Võta meiega julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile.

0 0.00

Vahesumma

Ostukorvis ei ole tooteid.