Kõik täishinnaga tooted -10% koodiga MD10.

Audispray Junior kõrvasprei lastele, 25ml

Audispray Junior kõrvasprei lastele, 25ml

Audispray Junior kõrvasprei lastele on 100% looduslik lahendus kõrvade puhastamiseks ohutult ning efektiivselt.

Audispray kõrvasprei lastele sisaldab 100% looduslikku, mikrobioloogiliselt testitud mereveega lahendust, mis pehmendab ning lahustab kõrvavaiku, mille tulemusena tuleb kõrvavaik paremini kõrvast välja. Audispray kõrvasprei on mõeldud regulaarseks kasutamiseks, et ennetada kõrvavaigu kogunemist.

Kirjeldus

Audispray Junior kõrvasprei lastele on 100% looduslik lahendus kõrvade puhastamiseks ohutult ning efektiivselt.

Audispray kõrvasprei lastele sisaldab 100% looduslikku, mikrobioloogiliselt testitud mereveega lahendust, mis pehmendab ning lahustab kõrvavaiku, mille tulemusena tuleb kõrvavaik paremini kõrvast välja. Audispray kõrvasprei on mõeldud regulaarseks kasutamiseks, et ennetada kõrvavaigu kogunemist.

AUDISPRAY kõrvasprei
 • 100% looduslik.
 • 100% puhas merevesi- ei ole lahjendatud merevesi, soolalahus ega isotooniline merevesi.
 • Merevesi on puhastatud läbi filtrite ja mikrobioloogiliselt testitud.
 • Mereveel on palju kasulikke raviomadusi.
 • Töötab läbi oma füüsikaliste omaduste: ioonkontsentratsiooni ning pH taseme, mis stimuleerivad tegevust õrnalt ja põhjalikult, ilma keemiat kasutamata.
 • Vastavalt meditsiinilistele uuringutele ei põhjusta allergiat ega tundlikkust.
 • Survevaba otsik (aerosoolivaba)- merevesi tuleb pudelist välja kui kerge uduvihmana.
 • Ei vaja kõrvast välja loputamist.
 • Jätkub kuni 6 kuuks.
Mille jaoks on mõeldud AUDISPRAY Junior kõvasprei?

AUDISPRAY Junior kõrvasprei lastele eemaldab õrnalt üeliigse kõrvavaigu, tolmu ning mustuse.

AUDISPRAY kõrvaspreil on mugav doseerimispump (aerosoolivaba) ning survevaba otsik, mille abil tagatakse ohutu ja efektiivne kõrvade puhastamine. Regulaarne kasutamine ennetab kõrvavaigu kogunemist ning aitab vältida kõrvatiku kasutamist, mis võib kõrvavaigu lükata sügavamale kõrva.

Millal on hea kasutada AUDISPRAYd?

AUDISPRAY Junior kõrvasprei lastele on mõeldud kasutamiseks alates 3. eluaastast. Seda võib lasta 1-2 korda mõlemasse kõrva üks kuni kaks korda nädalas.

Need, kellel koguneb kõrvavaiku rohkem, võivad kasutada seda iga päev.

Kuulmisseadet kasutavatel inimestel on soovitatav AUDISPRAYd kasutada iga õhtu kui eemaldatakse kuulmisseade kõrvast vältimaks üleliigse kõrvavaigu kogunemist, mis võib kahjustada seadme töökindlust.

Liigne kõrvavaik

Välised tegurid nagu müra, keskkonnareostus ja kõrvaklappide kandmine võivad panna kõrvu rohkem kõrvavaiku tootma või ei lase liigsel kõrvavaigul korralikult välja tulla, mistõttu koguneb kõrvavaik kõvakanalisse.

Liigne kõrvavaik kõrvakanalis võib põhjustada:

 • Ebamugavust või isegi kõrvavalu.
 • Suuremat riski väliskuulmekäigu põletiku tekkeks.
 • Halvenenud kuulmist, mis võib näiteks viia laste seas probleemideni koolis.
 • Täiskasvanutel ja vanematel inimestel vilinat või tinnitust.
 • Intensiivset vilinat kõrvas inimestel, kes kasutavad kuulmisseadet. Liigne kõrvavaik võib kahjustada ka seadme töökindlust.
 • Kui kõrvavaiku koguneb aja jooksul liiga palju, siis peab selle eemaldama arst. See protseduur võib olla aga ebamugav või isegi valulik.

Selleks et, vältida liigse kõrvavaigu kogunemist, tuleb kõrvu regulaarselt puhastada!

Saadaval

aphoteka2-120x37

Osta Audispray Junior kõrvasprei Apotheka NETIAPTEEGIST.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Audispray Junior kõrvasprei lastele, 25ml”

Audispray KKK

Miks mul on vaja kõrvasid puhastada?

Kõrvakanal on kaetud õrna ja tundliku nahaga.

Nahk eritab õlist ainet, mida nimetatakse kõrvavaiguks. Üleliigset kõrvavaiku tuleks regulaarselt eemaldada parema kuulmise tagamiseks.

Mis on kõrvavaik?

Kõrvavaik on vaigu- ja rasunäärmete eritis, mis sisaldab kolesterooli, rasvhappeid ja surnud naharakke. Kui see eritis kuivab ja oksüdeerub, siis ta võib hakata kogunema ja ummistama kuulmekäiku.

Mida ma saaksin selleks teha, et tagada hea kuulmine?

Selleks on vaja kasutada lahendust, mis aitaks lahustada kõrvavaiku, mille tulemusena tuleb kõrvavaik loomulikul viisil kõrvast välja.

Mis on Audispray omadused?

Audispray on 100% mereveel baseeruv toode, mis on rikas meresoolade ja mineraalide poolest. Audispray on hüpertooniline lahus, mille füüsikalised omadused toimivad efektiivselt liigse kõrvavaigu eemaldamisel.

Miks on kõrvatikkude kasutamine ohtlik?

Kõrvatikkude kasutamist on kritiseeritud arstide poolt, kuna neid peetakse ohtlikuks ja ebaefektiivseks. Kõrvatikud võivad lükata kõrvavaigu sügavamale kõrvakanalisse kuulmekile suunas. Kõrvatikud võivad olla ka lõhkenud (perforeeritud) kuulmekile tekkimise põhjuseks.

Kuidas kasutada Audispray kõrvaspreid?

Üldiselt võib pihustada Audispray kõrvaspreid 1 kord mõlemasse kõrva 2-3 korda nädalas. Ühe pumbavajutusega pihustub kõrva kindel kogus annust. Pärast tuleks kõrva masseerida mõni sekund ning seejärel kallutada pead ühele poole, et üleliigne vedelik valguks välja ning kuivatada oma kõrv.

Kui Te lähete arsti juurde eemaldama üleliigset kõrvavaiku, siis soovitame enne kohtumist pihustada Audispray kõrvaspreid paar korda kõrva, kuna see aitab arstil eemaldada paremini kõrvavaiku.

Kas Audispray kõrvaspreid võivad kasutada ka kuuldeaparaadi kasutajad?

Audispray kõrvasprei on just eriti soovitatav nendele, kes kasutavad kuuldeaparaati.

Kuulmisseadet kasutavatel inimestel on soovitatav Audisprayd kasutada iga õhtu kui eemaldatakse kuulmisseade kõrvast vältimaks üleliigse kõrvavaigu kogunemist, mis võib kahjustada seadme töökindlust.

Mis on Audispray kasutamisega seonduvad riskid?

Audispray on väga hästi talutav. Audispray on loonud igale vanusegrupile kindla toote.

Audisprayd ei tohi kasutada ilma arsti nõusolekuta, kui Teil on kõrvavalu, tundlikud kõrvad, kõrvapõletik või lõhkenud (perforeeritud) kuulmekile. Audisprayd ei peaks kasutama need, kellel on olnud või on probleeme pearööritusega või patsiendid, kellel on teatud meditsiiniline või kirurgiline ajalugu kõrva või kõrvakilega.

Kui Teie kõrvad on ummistunud kõrvavaiguga, ilma et Te ise oleksite sellega kursis, siis võib Audispray kasutamine põhjustada paistetust ja ebamugavust. Kahtluse korral konsulteerida arstiga.

Mis erinevus on Audispray ja teiste toodete vahel?

Audispray soolasus on ideaalselt sobitatud kõrvas oleva keskkonnaga. Teised tooted sisaldavad sageli keemilisi lahusteid või seepi, mida ei saa kasutada regulaarselt.

Õlitilgad ja õli baasil olevad tooted:

Õlitilgad või õli baasil olevad tooted on tavaliselt soovitatud arstide poolt, et kergemini eemaldada kõrvavaiku. Mõnikord kasutavad patsiendid neid ka ise kõrvahügieeni tagamiseks. Kodus õlitilkade abil kõrvavaigu eemaldamisel tuleb olla tähelepanelik, kuna:

 • Pärast õlitilkate/õlil baseeruvate lahenduste kasutamist tuleb kuulmekanal korralikult ära loputada; see protsess ei ole täielikult riskivaba ning peaks olema sooritatud eeskätt kogenud spetsialisti poolt.
 • Need võivad sisaldada keemilise lahendusega aktiivseid toimeaineid, mis võivad kahjustada kuulmekanali õrna nahka.

Kraanivesi või isotooniline lahus:

Kraanivesi või isotooniline lahus on suhteliselt ohutu ning see aitab eemaldada teatud koguses üleliigset kõrvavaiku, kuid sellel puuduvad piisavad omadused, et kindlustada efektiivne ja regulaarne kuulmekanali hügieen. Samuti võib kraanivesi või isotooniline lahus põhjustada mikroobide ja seente paljunemist kõrvakanalis.

Kui kauaks jätkub ühest pudelist?

Regulaarsel kasutamisel järkub Audispray kõrvaspreid umbes 6 kuuks.

KIIRE TARNE

Soorita tellimus tööpäeviti enne kella 15:00 ning paneme kauba samal päeval teele.

TRANSPORT

Transport alates 1,5€. TASUTA transport pakiautomaatidesse alates 40€.

TAGASTAMINE & ÜMBERVAHETUS

Lisainfo kauba tagastamise või ümbervahetamise kohta leiad siit.

VAJAD ABI?

Võta meiega julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile.